Skype'ta 'Bu mesaja yanıt ver' mesajları nasıl kaldırılır?

Skype ilerliyor. Sıklıkla tanıtılan yeni ve daha ilginç uygulamalarla, Skype'ın ilk adımını atma zamanı geldi. Böylece, Skype 7.0 günlerinin artık tarihin bir parçası olduğuna karar verildi.

Ekim ayından itibaren geçerli olmak üzere, Skype kullanıcılarının ya uygulamayı terk etmesi ve bir alternatife razı olması ya da Skype 8.0'a alışması gerekiyor. Skype'ın bu yeni sürümü, bir anlık mesajlaşma uygulaması gibi davranması açısından bile tamamen mobil sürüme benziyor. Skype 8.0'daki mesaj tepkileri de dahil olmak üzere özelliklerde birçok değişiklik var.

Mesaj tepkileri, kullanıcıların bir emoji kullanarak tepki vermesine / yanıt vermesine olanak tanır. Skype'ı diğer IM uygulamalarına tercih eden iş ve olgun kullanıcılar için bu yeni geliştirme biraz saçma ve gayri resmi. Ancak daha iyi biliyorsanız ve iletişim platformlarını değiştirerek işinizi alt üst etmek istemiyorsanız, büyük olasılıkla bu mesaja tepki Skype uyarılarını nasıl devre dışı bırakacağınızı arıyorsunuz .

En yaygın PC güvenlik sorunlarını çözmek için bu aracı öneriyoruz…

Auslogics'in bu ürünü, Microsoft® Silver Uygulama Geliştiricisinin  onaylı bir aracıdır. Sisteminizi kötü amaçlı yazılımlara ve veri güvenliği tehditlerine karşı korumaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Sürekli olarak manuel kontroller veya güncellemeler yapmak zorunda kalmadan bilgisayarı güvende tutmak için özel olarak tasarlanmıştır. Sorunlarınızı 3 basit adımda çözün:

  1. "Şimdi İndir" i tıklayarak Auslogics Anti-Malware'i indirin
  2. Yüklemek için çalıştırın ve bilgisayarınızda kötü amaçlı yazılımın neden olduğu sorunları tanılamak için "Taramayı Başlat" ı tıklayın
  3. Kötü amaçlı öğelerden kurtulmak için "Tehditleri Kaldır" ı tıklayın.

Skype uyarılarını 'Bu mesaja yanıt ver' nasıl devre dışı bırakabilirsiniz?

Şimdilik, bu mesaja tepki vermeyi devre dışı bırakmanın bilinen bir yolu yoktur .

Skype uyarıları. Skype'ı kullanmaya devam etmeyi seçerseniz, bu uyarılara alışmanız gerekir. Bunları devre dışı bırakamasanız da, uyarılardan kesinlikle kaçınabilirsiniz. Bunu yapmak için, gönderenin adının altındaki emoji simgesine tıklamayın. Gelecekte, devre dışı bırakma özelliği ve diğer iyileştirmeler eklenebilir, ancak şu andan itibaren, Skype'ı kullanmaya devam etmek istiyorsanız, 8.0 sürümüne olduğu gibi alışmanız gerekir.

Skype Emojileri Kullanarak 'Bu mesaja tepki verdiğinizde' Eylemi Geri Alma

Yanlışlıkla bir tepki verirseniz, yerleştirdiğiniz gibi zahmetsizce çıkarın. Gönderenin adının yanında bulunan tepki simgesine tıklayın ve doğrudan kullandığınız emojinin üstüne tıklayın. Tepkiyi geri almak için bu yeterli.

Bunun sizin için bilgilendirici bir okuma olduğuna inanıyoruz. Skype'ta tepki seçeneğini henüz fark etmediyseniz, hesabınıza giriş yapın. Mesajlara ayrı ayrı tepki vermenizi sağlamak için her mesajın hemen sonunda ifade simgesi bulunur. Denemek ve kendiniz karar vermek için birini tıklayın.