En İyi Slayt Gösterisi Uygulamaları Nelerdir?

İnternet kesinlikle sıçramalar ve sınırlar içinde geldi. Ekrandaki her kelimeyi yakaladığınızdan emin olmak için gözlerinizi kısarak okumak için aşağı doğru kaydırmanız gereken sonsuz metin yığınlarının olduğu günler geride kaldı. Şimdi, sindirilecek daha az kelime ve hayran olunacak daha fazla fotoğraf ve video var.

Aynı zamanda, insanların sosyal medyayı kullanma biçimleri de büyük ölçüde değişti. Örneğin Facebook'u ele alalım. Belki uzun bir gönderi yazarsınız ve herkes yorum yapar veya beğenirdi. Şimdi, kişinin dikkatini çekmesi gereken çok daha fazla içerik parçası ve sonuç olarak her birine harcamak için çok daha az zaman var. Hepsi daha kısa yazılara indirgeniyor.

Bazen resimler boşlukları doldurur, bazen hikaye bunlar. İster bir hikaye hazırlıyor olun ister sadece kişisel hesabınızı oluşturuyor olun, resimler - genellikle birçoğu - pazarlık konusu olamaz. Ancak, çok fazla fotoğraf ekleyin ve izleyicileriniz çabucak sıkılıp yoluna devam edebilir. Güzel bir müzik parçasıyla renklendirilmiş bir fotoğraf slayt gösterisinde bu resimleri bir araya getirin ve herkesin dikkatini çekeceksiniz. İstisna yok.

Fotoğraf slayt gösterilerine girin. Slayt gösterisi, sabit zaman aralıklarında önceden düzenlenmiş bir sıraya göre ekranda gösterilen bir dizi resimdir. Slayt gösterileri, sosyal medya hayatınızı canlandırmanın bir yoludur. Plaja giderken o tatilde ne kadar eğlendiğinizi herkese göstermek ister misiniz? Bir slayt gösterisi hazırlayın ve sizinle birlikte yüzmeyi, koşmayı, zıplamayı, güneşlenmeyi ve atıştırmayı deneyimlemelerine izin verin. Slayt gösterileri, nihai hikaye geliştiricileridir.

En iyi şey, bir slayt gösterisi oluşturmak için bazı pahalı uygulamaları savurmanıza bile gerek kalmamasıdır. PC ve Mac'te kullanılabilen tonlarca ücretsiz slayt oluşturma aracı vardır. Ve hayır, artık eski Windows Fotoğraf Görüntüleyicisi'nin slayt gösterisi işlevinin temel işlevlerine razı olmak zorunda değilsiniz. Sekanstaki bir sonraki fotoğrafa geçmek için boşluğa basmanız gereken günleri başka kim istiyor? Kimse? Tamam o zaman.

Daha yeni ve daha iyi şeylere doğru - fotoğraflarınızı renklendirmek için etrafınızdaki en iyi slayt gösterileri. Bu listedeki araçların her birinin benzersiz bir satış noktası vardır ve seçiminizle yanlış gidemezsiniz. Bazıları bir masaüstü uygulamasını indirmenizi gerektirirken, diğerleriyle her şeyi çevrimiçi olarak yapabilirsiniz.

Yeterince titreme, işte her yerde karşılaşabileceğiniz en iyi slayt gösterisi oluşturucuları.

Animoto

Animoto, etraftaki en iyi çevrimiçi slayt gösterisi üreticilerinden biridir. Hiçbir şey indirmenize gerek yok. Ücretsiz veya profesyonel bir hesap için oturum açın ve fotoğraflarınızı hemen eklemeye başlayın. İlham arıyorsanız Animoto, üzerine inşa edebileceğiniz çok sayıda ücretsiz şablon sunar veya sıfırdan başlayabilirsiniz.

Animoto, sürükle ve bırak özelliğini destekleyerek ihtiyacınız olan fotoğrafları ve video klipleri hızla eklemenizi kolaylaştırır. İşiniz bittiğinde, güzel bir efekt oluşturmak için mevcut bir dizi müzik parçası arasından seçim yapın veya kendi parçanızı ekleyin. Mükemmel hikayeyi oluşturmak için renkleri değiştirebilir ve açıklayıcı yazı tipleri ekleyebilirsiniz.

Animoto'nun güzelliği, eylemlerin basitliğinde yatmaktadır. Dakikalar içinde paylaşabileceğiniz slayt gösterileri oluşturmak için yıllarca video düzenleme deneyimine ihtiyacınız yok. İş veya profesyonel plana abone olursanız, boşlukları doldurmak için kullanabileceğiniz bir milyondan fazla fotoğraf ve videoya erişebilirsiniz.

Animoto'nun profesyonel özelliklerini 14 günlük deneme süresi ile test edebilirsiniz. Kişisel plan, yıllık olarak faturalandırılan ayda 5 dolardan başlarken, profesyonel plan yıllık abonelik için ayda 33 dolara gider. Slayt gösterileri ve video klipleri toplu olarak üretmenin kolay bir yolunu arayan bir işletmeyseniz, Animoto iş planı ayrıca yıllık olarak faturalandırılan ayda 49 dolar karşılığında mevcuttur.

Animoto'da Slayt Gösterisi Oluşturmak İçin Hızlı İpuçları

 • Animoto web sitesini ziyaret edin.
 • 14 günlük bir deneme hesabı oluşturun veya anında bir plan satın alın.
 • Profesyonel seçeneklerden tercih ettiğiniz stili seçin (veya boş bir sayfa seçin) ve "Video Oluştur" u tıklayın.
 • Slayt gösterisi için ihtiyacınız olan görüntüleri şablonlara sürükleyip bırakın.
 • Slayt gösterisinin müzik, renkler, yazı tipleri, görüntü düzenleme ve slayt gösterisi zamanlayıcısı gibi öğelerini ayarlayın.
 • Slayt gösterisini oluşturmak için "Üret" i tıklayın.
 • Oluşturulan çekimi indirin veya paylaşın.

Başlamak için buraya tıkla.

Kizoa

Kizoa size tek bir araçta en iyi slayt gösterisi oluşturma, film yapma ve fotoğraf düzenleme özelliklerini sunar. Facebook veya ailenizin dijital albümü için tek bir slayt gösterisi yapmak üzere fotoğraflarınızı ve kliplerinizi kolayca ekleyebilirsiniz. Eklenen efektlerin bolluğu arasından seçim yaparak, hareketsiz görüntüleri bir okulun, işin veya hayatınızdaki önemli olayların hareketli hikayesine kolayca dönüştürebilirsiniz.

Kizoa, etrafındaki büyük paylaşım platformlarıyla iyi bir şekilde bütünleşir. Kreasyonlarınızı tek bir tıklama ile e-posta, Facebook veya YouTube'da paylaşabilirsiniz. 1080p ve tam 4K video indirmeleri için destek sunar, yani bulanık videolarla ve düşük kaliteli çözünürlükteki eksik piksellerle uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Dahası, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir şablon yelpazesi var veya tek başınıza gidebilirsiniz. Kizoa ile her şey size kalmış.

Kizoa, e-kartlar için harika olan kolaj oluşturma işlevi sunar. Belki de belirli bir fotoğrafın slayt gösterinize layık olması için fazladan düzenlemeye ihtiyaç duyduğunun farkındasınızdır. Endişelenmeyin, fotoğrafı doğrudan Kizoa'da düzenleyebilirsiniz. Temel fotoğraf düzenleme işlevi, fotoğraflarınızı istenen boyutlarda düzeltmenize, döndürmenize ve kırpmanıza olanak tanır. Ayrıca bir slayt gösterisinde işlemeden önce fotoğraflarınıza çizgi film, suluboya, pop art ve çerçeve gibi efektler uygulayabilirsiniz.

2 dakikalık videolarla sınırlı olsanız da, Kizoa'nın özelliklerini ücretsiz temel planla test edebilirsiniz. Ömür boyu lisans 29,99 ABD dolarından başlar ve bu size 10 dakikaya kadar videolar oluşturmanıza ve bunları 720p olarak indirmenize veya bulutta maksimum 10 GB'a kadar kaydetmenize olanak tanır. Sınırsız video uzunluğu, depolama ve 4K indirme işleminden sonra bir işletme veya okul iseniz, 299,99 ABD doları karşılığında ticari bir lisans alabilirsiniz.

Kizoa, web'de veya iOS ve Android'de bir uygulama olarak mevcuttur.

Kizoa'da Slayt Gösterisi Oluşturmak İçin Hızlı İpuçları

 • Tercih ettiğiniz şablonu seçin veya temiz bir sayfa ile başlayın.
 • Slayt gösterisini oluşturacak resimleri yükleyin.
 • Düzeni, boyutu ve çözünürlüğü düzenleyin ve müzik animasyonu, metin ve renk gibi istediğiniz öğeleri ekleyin.
 • Slayt gösterisini kaydedin.
 • Slayt gösterisini indirin veya paylaşın.

Kizoa'yı denemek için burayı tıklayın.

Roxio Fotoğraf Gösterisi

Hafif droll arayüzünü geçtikten sonra, Roxio Photoshow'u tonlarca özellik içeren hızlı ve basit bir slayt gösterisi oluşturucu bulacaksınız. Slayt gösterisi deneyimine hızlı bir şekilde dalmak için tasarlanmıştır - fırfırlar veya gereksiz zil ve ıslık gerekmez. İşlem üç adımda basitleştirilmiştir: fotoğraflarınızı ve videolarınızı yükleyin ve Roxio, dilediğiniz içeriğe göre özelleştirebileceğiniz otomatik bir slayt gösterisi oluşturacaktır.

Görünüşler aldatıcıdır. Uzaktan, Roxio Photoshow oldukça eski görünebilir, ancak dalın ve slayt gösterisi oluşturma dünyasında harika bir yolculuğa çıkacaksınız. Bir doğum günü, tatil veya mezuniyet anısına bir resim slaytı hazırlıyor olun, Roxio tonlarca çıkartma ve animasyon eklemenize olanak tanır, ayrıca kendi müzik parçanızı ekleme veya platformun eski müzik veritabanından bir tane seçme seçeneği sunar.

Roxio Photoshow, kullanıcıların oynatma ihtiyaçlarına da hitap ediyor, belki de piyasadaki diğer bazı ürünlerden çok daha fazla. Videolarınızı buluta yükleyebilir ve ailenizin ve arkadaşlarınızın tek bir tıklama ile cihazlarına indirmelerini sağlayabilirsiniz. Ve ilgi çekici slayt gösterileri oluşturmak için çevrimiçi olmanıza bile gerek yok. Windows'taki masaüstü uygulaması, müzik, video ve fotoğrafları çevrimdışı karıştırmanıza ve güzel multimedya prodüksiyonunu yerel olarak kaydetmenize, TV oynatmak için DVD'ye yazdırmanıza veya bir mobil cihaza aktarmanıza olanak tanır.

Roxio Photoshow ile, tüm kreasyonlarınızı içeren ve herkesle paylaşabileceğiniz ücretsiz bir web sitesine sahip olursunuz. Ayrıca, videolarınızı Facebook gibi sosyal medya sitelerine yerleştirebilir veya slaytlarınızı kablolu TV'de görüntülemek için kişisel bir kanal oluşturabilirsiniz. Ücretsiz sürüm basit slayt gösterilerini yönetebilir, ancak premium içeriğin çoğunun yılda 99,99 ABD doları karşılığında açılması gerekir.

Kizoa'da Slayt Gösterisi Oluşturmak İçin Hızlı İpuçları

 • Web sitesini ziyaret edin ve ücretsiz veya premium bir hesap oluşturun.
 • Fotoğraflarınızı ve videolarınızı ekleyin.
 • Çekimleriniz için oluşturulan otomatik şablonu müzik, animasyon, renkler ve daha fazlasıyla özelleştirin.
 • Slayt gösterisi ayarlarınızı kişiselleştirin: Slayt gösterinizi herkes tarafından görülebilir hale getirebilir veya özel ve yalnızca kendiniz görüntülenebilir hale getirebilirsiniz.
 • Slayt gösterinizi kaydedin, yerel olarak dışa aktarın veya aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın.

Roxio Photoshow'a buradan göz atın.

Dondurma Slayt Gösterisi Oluşturucu

Icecream Slideshow Maker çok uzun zamandır piyasada ve fotoğraflarınızı harika slayt gösterilerine dönüştürmek için en iyi Windows araçlarından biri olmaya devam ediyor. Program, olabildiğince hızlı ve kolay bir şekilde yaratmanızı sağlamak için tasarlanmıştır ve bu görev, dağınıklık veya aşırı tanıtım içermeyen temiz bir arayüzle güçlendirilmiştir.

Icecream Slideshow Maker ile, resimlerinizi tek tek yükleme sıkıntısını atlayabilirsiniz. Klasör özelliği, daha hızlı slayt oluşturma için gerekli resimleri hemen yüklemenize olanak tanır. Bu arada geçmiş işlevi, kendinize bir soluk verirseniz işiniz otomatik olarak kaydedildiği için istediğiniz zaman projenize geri dönebileceğiniz anlamına gelir.

Icecream Slideshow Maker'ı Windows'a indirip yükledikten sonra, yalnızca oluşturmak üzere olduğunuz şeye ayrılmış alana sahip güzel ve temiz bir kullanıcı arayüzüyle karşı karşıya kalırsınız. Dosyalarınızı seçtikten sonra, son videoyu hayalinizdeki slayt gösterisine dönüştürmek için pek çok şey yapabilirsiniz. Her görüntü için zaman aralığını ayarlayabilir veya bunu görüntü başına ayrı ayrı ayarlayabilir ve istenen geçiş efektlerini ekleyebilirsiniz. Ayrıca çözünürlüğünüzü seçebilir, yerel kitaplığınızdan istediğiniz müziği ekleyebilir ve herhangi bir ses efektini ayarlayabilirsiniz. Ve işiniz bittiğinde, MP4, MOV ve AVI çıktı formatları arasında seçim yaparsınız. Basitçe söylemek gerekirse, Dondurma Slayt Gösterisi Oluşturucu ile seçim yapmakta zorlanıyorsunuz.

Icecream Slideshow Maker'ın güçlü bir araç olduğuna daha fazla ikna etmeye ihtiyacınız varsa, Önizleme seçeneği, slayt gösterinizi tamamlamak için Oluştur'u tıklamadan önce nasıl görüneceğini görmenizi sağlar. Ayrıca eserinizi DVD'ye yazabilir ve YouTube, Dropbox veya Google Drive'a yükleyebilirsiniz.

Icecream Slideshow Maker kullanımı ücretsizdir. Premium özelliklerin kilidini 19.95 $ karşılığında açmak için ömür boyu lisans satın alabilirsiniz.

Dondurma Slideshow Maker'ı indirmek için burayı tıklayın.

Movavi Slayt Gösterisi Oluşturucu

Movavi Slideshow Maker'ın Windows ve macOS bilgisayarlarda fotoğraf slayt gösterileri oluşturmak için en iyi araçların listesinin başında olmasının bir nedeni vardır. Bazı araçlar, eski arayüzleri ve yetersiz teklifleri ile profesyonelleri erteliyor, diğerleri ise acemileri karmaşık süreçlerden korkutuyor. Movavi Slideshow Maker, her montaj meraklısı kategorisi için mükemmeldir. Profesyonel ve zarif bir görünüme sahiptir ve çok sezgiseldir ve kullanımı kolaydır.

Movavi, metni slayt gösterinizin temasına uyacak şekilde özelleştirebileceğiniz düzinelerce başlık stiliyle filminiz için doğru başlığı bulmayı çocuk oyuncağı haline getirir. Müzik katmanı, en sevdiğiniz parçayı seçmenize olanak tanır ve hatta daha uzun videolar için birden fazla parça kullanabilirsiniz. Seslendirme özelliği, slayt gösterisini daha samimi ve kişisel kılarak anlatım katan hoş bir dokunuş.

Movavi ile asla ne yaptığınızı bilmediğiniz hissine kapılmayacaksınız. Örnek müzik, video ve resim koleksiyonu size neyin mümkün olduğuna dair bir fikir verir ve geçiş efektleri görüntülerin akışını yumuşatmanıza yardımcı olur. Eski filtrelerle eski tarz bir his yaratabilir veya büyüleyici bir efekt için görüntüleri tek tek kaydırıp yakınlaştırabilirsiniz.

Bir slayt gösterisini sıfırdan başlatma işinden geçmek istemiyorsanız, dahili montaj sihirbazı birkaç dakika içinde bunu sizin için otomatik olarak oluşturacaktır. Slayt gösterinizi herhangi bir popüler video dosyası biçiminde dışa aktarabilirsiniz. Dahası, videoya altyazı ekleme yeteneği Movavi Slideshow Maker'ı herkes için eksiksiz bir paket haline getirir.

Movavi Slideshow Maker için kişisel bir lisans 39.95 $, işletme lisansı 99.95 $ 'dır.

Movavi Slideshow Maker'ı satın almak için buraya tıklayın.