Panzer Corps 2'de İstisna İhlali ve VCRUNTIME140.dll hatalarından nasıl kurtulurum?

Bazı oyuncular Panzer Corps 2'yi başlatmaya çalışırken İstisna İhlali hatasını gördüklerini bildirdi ve diğer oyuncular VCRUNTIME140.dll hatasıyla ilgili şikayette bulundu. Bu oynatıcılarla aynı teknedeyseniz ve bu hatalardan herhangi birini yaşıyorsanız, bu makaledeki düzeltmeleri deneyin.

Visual C ++ Yeniden Dağıtılabilir paketini yükleyin

Visual C ++, Microsoft tarafından geliştirilmiş bir programlama ortamıdır. Belirli yazılım uygulamalarını geliştirmek için kullanılır. Çoğu oyun bu programlama altyapısı kullanılarak geliştirilmiştir ve düzgün çalışması için Visual C ++ çalışma zamanı yeniden dağıtılabilir paketini gerektirir. Visual Studio'nun farklı sürümleri vardır ve ilgili Visual C ++ yeniden dağıtılabilir paketinin çalıştırılması, uygulamanın bir Windows bilgisayarda çalıştırılması açısından kritik önem taşır. Bu nedenle, C ++ yeniden dağıtılabilir son sürümlerini yüklemeyi deneyin ve bunun sorunu çözüp çözmeyeceğini kontrol edin.

Grim Dawn söz konusu olduğunda, birçok kullanıcı sorunu Visual C ++ 2015, 2017 ve 2019 sürümlerini yükleyerek çözebildi. Bu sürümler, aynı Visual C ++ çalışma zamanı paketlerini destekler. Bu nedenle, Microsoft web sitesine gidin ve gerekli kurulum dosyasını indirin, ardından sisteminizde çalıştırın. X86 ve x64 çeşitlerini kurduğunuzdan emin olun.

Grafik kartı sürücünüzü güncelleyin

Hatalar, grafik kartı sürücünüz arızalı olduğu için görünebilir. Sürücü eksik, eski veya bozuksa, oyun ile görsel C ++ paketi arasında bir iletişim arızasını tetikleyerek bu tür hataların oluşmasına neden olur.

Kötü aygıt sürücüleriyle uğraşırken, son teknoloji ürünü bir GPU'nuzun olması önemli değildir; oyun her zaman çökecektir. Bu durumda sorunu çözmek için mevcut ekran sürücünüzden kurtulmanız ve güncellenmiş sürümünü yüklemeniz gerekir.

Mevcut sürücüyü nasıl kaldıracağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin:

 1.   Başlat düğmesinin yanındaki büyüteç simgesine gidin ve arama yardımcı programını çağırmak için üzerine tıklayın. Windows ve S tuşlarına birlikte basmak da yardımcı programı çağırır.
 2.   Arama kutusu açıldığında, metin alanına "cihaz yöneticisi" (tırnak işareti olmadan) yazın.
 3.   Sonuçlar listesinde göründüğünde Aygıt Yöneticisi'ne tıklayın.
 4.   Aygıt Yöneticisi penceresini gördükten sonra, Ekran Bağdaştırıcıları açılır menüsüne gidin ve genişletmek için yanındaki oka tıklayın.
 5.   Ekran Bağdaştırıcıları açılır menüsü genişlediğinde, grafik kartınıza gidin, sağ tıklayın ve ardından içerik menüsünde Aygıtı Kaldır'a tıklayın.
 6.   Aygıtı Kaldır iletişim kutusu şimdi görünecektir.
 7.   Kaldır düğmesine tıklamadan önce onay kutusundaki "Bu aygıtın sürücü yazılımını sil" onay kutusunun işaretlendiğinden emin olun.
 8.   Windows'un sürücüyü kaldırmasına izin verin.
 9.   İşletim sisteminiz sürücüyü kaldırdığında bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Bir AMD Ekran kartı kullanıyorsanız, sürücüden ve kalan dosyalardan kurtulmak için AMD Temizleme aracını da kullanabilirsiniz. Sürücüyü temizlemenize yardımcı olabilecek bir başka harika yardımcı program da Display Driver Uninstaller'dır.

Sorunlu sürücüden kurtulduktan sonra, güncellenmiş sürümü yüklemek için doğru adımları izlediğinizden emin olun. Windows Update yardımcı programını, Aygıt Yöneticisi'ni ve üçüncü taraf yazılımları kullanmak dahil olmak üzere bunu doğru yapmanın farklı yolları vardır. Size bu yöntemleri nasıl kullanacağınızı göstereceğiz.

Bilgisayarınızı Windows Update ile güncelleyin

Windows Update yardımcı programı, belki de Windows 10 PC'nizdeki en önemli araçtır. Aygıt sürücüleriniz de dahil olmak üzere çok çeşitli yazılım bileşenlerini güncellemekten sorumludur.

Windows Update'i her kullandığınızda, Microsoft'un doğrulama süreçlerinden geçmiş sürücüler alırsınız. Bu, cihazınız ve işletim sisteminizle uyumlu oldukları anlamına gelir.

Aşağıdaki adımlar, yardımcı programdan güncellemeleri kontrol etmesini nasıl manuel olarak isteyeceğinizi gösterecektir:

 1. Ayarlar uygulamasını açın. Bunu, Başlat düğmesine sağ tıklayıp Hızlı Erişim menüsünde Ayarlar'ı seçerek yapabilirsiniz. Ayrıca, Windows logo tuşunu basılı tutabilir ve ardından uygulamayı açmak için I tuşuna dokunabilirsiniz.
 2. Windows Ayarlarının ana ekranı göründükten sonra, ekranın altına gidin ve Güncelle ve Güvenlik simgesine tıklayın.
 3. Güncelleme ve Güvenlik arayüzü göründükten sonra, Windows Update altındaki "Güncellemeleri Kontrol Et" düğmesine tıklayın.
 4. Windows Update güncellemeleri otomatik olarak indirip kuruyorsa (normalde olması gerektiği gibi), "Güncellemeleri Kontrol Et" düğmesine tıkladıktan sonra yeşil bir onay işaretinin yanında "Güncelsiniz" mesajını göreceksiniz.
 5. Bilgisayarınız güncel değilse, yardımcı program sizi bilgilendirecek ve güncellemeleri otomatik olarak indirmeye başlayacaktır. Ancak, belirli durumlarda indirme işlemini başlatmasına izin vermeniz gerekebilir.
 6. İndirme işlemi tamamlandığında, yardımcı program güncellemeleri yüklemeye başlayacaktır. Ancak bazı güncellemeleri yüklemek için sisteminizin yeniden başlatılması gerekiyor. Normalde, Windows Update, sisteminizi yeniden başlatmak ve güncellemeleri yüklemek için Aktif Saatleriniz bitene kadar (artık bilgisayarınızı kullanmadığınızda) bekleyecektir, ancak Şimdi Yeniden Başlat düğmesine tıklayarak bu ilkeyi geçersiz kılabilirsiniz.
 7. Bilgisayarınız yeniden başlayacak ve kurulum işlemi başlayacaktır. Bu işlem sırasında PC'nizin birkaç kez yeniden başlayacağını unutmayın.

Yardımcı program kurulumu tamamladığında, bilgisayarınız normal şekilde başlayacaktır. Artık başlangıç ​​sorununu kontrol etmek için Panzer Corps 2'yi başlatabilirsiniz.

Aygıt Yöneticisini kullanın

Aygıt Yöneticisi, tıpkı Windows Update gibi, grafik kartı sürücünüzün güncellenmiş sürümünü aramanıza ve otomatik olarak yüklemenize yardımcı olabilir. Birçok oyuncu bu yerleşik programı kullandıktan sonra başarı bildirdi. Ekran kartı sürücünüzü güncellemek için nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Başlat düğmesinin yanındaki arama yardımcı programını başlatmak için klavyenize gidin, Windows ve S tuşlarına birlikte dokunun veya görev çubuğundaki büyüteç simgesine tıklayın.
 2. Arama kutusu göründükten sonra, "aygıt yöneticisi" yazın (alıntı yok), ardından sonuçlar listesi göründüğünde Aygıt Yöneticisi'ni tıklayın.
 3. Aygıt Yöneticisi penceresi açıldığında, Ekran Bağdaştırıcıları açılır menüsüne gidin ve yanındaki oka tıklayın.
 4. Ekran Bağdaştırıcıları altındaki grafik kartınıza sağ tıklayın ve içerik menüsünden Sürücüyü Güncelle seçeneğine tıklayın.
 5. Sürücüyü Güncelle penceresini gördüğünüzde, "Sürücüleri nasıl aramak istersiniz?" Altındaki "Güncellenmiş sürücü yazılımını otomatik olarak ara" seçeneğine tıklayın.
 6. İşletim sisteminiz şimdi internette en son ekran kartı sürücünüzü aramaya başlayacak ve ardından otomatik olarak indirip kuracaktır.
 7. Windows sürücüyü başarıyla güncelledikten sonra, bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Panzer Corps 2'deki sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin.

Özel yazılım kullanın

Windows Update ve Aygıt Yöneticisi özellikle güvenilir değildir. Bu programları kullanmanın belirsizliğinden ve stresinden kurtulmak istiyorsanız, sürücü güncelleme sürecini otomatikleştiren üçüncü taraf bir uygulamaya gidin. Aradığınız program Auslogics Sürücü Güncelleyici'dir.

Araç, bilgisayarınızdaki her aygıt sürücüsünü güncel tutmak için tasarlanmıştır. Hangi sürücülerin eksik, hasarlı veya tarihi geçmiş olduğunu belirlemek için rutin kontroller gerçekleştirir. Bu tür sürücüleri algıladığında, güncellenmiş sürümlerini otomatik olarak yükleyecektir. Araç, yalnızca üretici tarafından onaylanan yazılım içeren bir sunucudan sürücü güncellemelerini alır.

Auslogics Sürücü Güncelleyicisini kullanmak için şu adımları izleyin:

 1. Programın web sayfasına erişmek için bu bağlantıyı açın.
 2. Web sayfası göründüğünde, İndir düğmesine tıklayın ve tarayıcınızdan yükleyiciyi kaydetmesini isteyin.
 3. Tarayıcınız dosyayı başarıyla indirdikten sonra Çalıştır (veya Aç) düğmesine tıklayın veya kaydettiğiniz klasöre gidip çift tıklayın.
 4. Kullanıcı Hesabı Denetimi iletişim kutusu açıldığında ve izin istediğinde Evet düğmesine tıklayın.
 5. Kurulum sihirbazını gördüğünüzde, açılır dil menüsüne gidin ve araç için bir dil seçin.
 6. Kurulum Dizini kutusuna gidin ve programı nereye yüklemek istediğinizi belirtin. Varsayılan klasörü kullanmanızı tavsiye ederiz.
 7. Ardından, araca bir masaüstü simgesi oluşturmasını veya oluşturmamasını sağlamak için uygun onay kutularını kullanın; uygulamanın her Windows başlangıcından sonra başlamasını isteyip istemediğinize karar verin; ve geliştiricilere anonim raporlar göndermesine izin verin.
 8. Tercihlerinizi girdikten sonra, kurulum penceresinin alt kısmına gidin ve kurulum sürecini başlatmak için "Kurmak için tıklayın" düğmesine tıklayın.
 9. Programın kurulumu tamamlandıktan sonra, otomatik olarak açılacak ve bilgisayarınızda eksik, eski ve bozuk sürücüler olup olmadığını kontrol etmeye başlayacaktır. Kendi kendine başlamazsa, kısayoluna çift tıklayarak (bir tane oluşturduysanız) veya başlat menüsünden geçerek manuel olarak başlatabilirsiniz. Aracı başlattıktan sonra, tarama işlemini başlatmak için Taramayı Başlat düğmesine tıklayın.
 10. Tarama tamamlandıktan sonra, araç size sorunlu aygıt sürücülerinin bir listesini gösterecektir. Grafik kartınızda herhangi bir sorun varsa, bu listede görünecektir.
 11. Kartınız için en son sürücüyü yüklemek için Güncelle düğmesine tıklayın ve aynı prosedürü diğer sürücüler için de gerçekleştirebilirsiniz.
 12. Güncelleme işlemi tamamlandıktan sonra, bilgisayarınızı yeniden başlatın, ardından Panzer Corps 2'yi yeniden başlatın ve hatalardan herhangi birinin görünüp görünmediğini kontrol edin.

Kontrollü Klasör Erişimini Devre Dışı Bırak

Kontrollü Klasör Erişimi, Windows Güvenliği'nin Virüs ve Tehdit Koruması aracındaki bir güvenlik işlevidir. Güvenilmeyen uygulamaların belirli dosya ve belgeleri değiştirmesini engeller. Bu özellik Panzer Corps 2'nin bazı klasörlere erişimini engelliyor olabilir. İstisna İhlali hatasını görmenizin nedeni bu olabilir. Özelliği kapatmak için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Ayarlar uygulamasını başlatın. Bunu Başlat menüsünden veya Windows + I tuşlarına basarak yapabilirsiniz.
 2. Uygulamanın ana ekranı göründükten sonra, alta gidin ve Güncelleme ve Güvenlik simgesine tıklayın.
 3. Güncelleme ve Güvenlik arayüzü açıldığında, sol bölmeye geçin ve Windows Güvenliği'ne tıklayın.
 4. Windows Güvenliği sekmesi altında, Koruma Alanları altında farklı seçenekler göreceksiniz; Virüs ve Tehdit Korumasını bulun ve üzerine tıklayın.
 5. Windows Güvenlik uygulamasının Virüs ve Tehdit Koruması sayfası şimdi görünecektir.
 6. Şimdi, Fidye Yazılımı Koruması bölümüne gidin ve "Fidye yazılımı korumasını yönet" bağlantısını tıklayın.
 7. "Kontrollü klasör erişimi" altındaki anahtarı kapatın.
 8. Şimdi oyunu çalıştırabilir ve hatanın görünüp görünmediğini kontrol edebilirsiniz.

Panzer Corps 2'yi özel GPU'nuzda çalıştırdığınızdan emin olun

Bilgisayarınızda tümleşik ve ayrılmış grafik kartları varsa, Windows oyunu tümleşik kartta çalışmaya zorluyor olabilir. İşletim sistemi bunu genellikle gücü korumak için yapar. Sorunu çözmek için oyunu özel kartta çalıştırmanız gerekir. AMD Radeon Ayarları, NVIDIA Kontrol Paneli veya Ayarlar uygulamasını kullanarak oyunu ayrı GPU'ya nasıl sabitleyeceğinizi göstereceğiz.

NVIDIA Kontrol Panelini Kullanma

 1. Görev çubuğunuzun en sağına gidin (saat ekranınızın bulunduğu yer), Sistem Tepsisini genişletmek için "Gizli simgeleri göster" okuna tıklayın, ardından NVIDIA simgesine tıklayın ve NVIDIA Kontrol Panelini seçin. Ayrıca Masaüstünüzün boş yüzeyine sağ tıklayabilir ve içerik menüsünde NVIDIA Denetim Masası'na tıklayabilirsiniz.
 2. Uygulama göründükten sonra, sol bölmeye geçin, 3D Ayarları açılır menüsünün yanındaki artı (+) işaretine tıklayın ve ardından 3D Ayarlarını Yönet seçeneğine tıklayın.
 3. Pencerenin sağ bölmesine gidin.
 4. Global Ayarlar sekmesinin altında kalın ve Tercih Edilen Grafik İşlemcisi altındaki "Yüksek performanslı NVIDIA işlemci" seçeneğine tıklayın.
 5. Program Ayarları sekmesine gidin.
 6. Özelleştirilecek Bir Program Seçin açılır menüsünün yanındaki Ekle düğmesine tıklayın.
 7. Açılan iletişim kutusunda oyunun klasörüne giden yolu bulun, ardından EXE dosyasına çift tıklayın.
 8. Ardından, "Bu program için tercih edilen grafik işlemcisini seçin" açılır menüsüne gidin ve "Yüksek performanslı NVIDIA işlemci" yi tıklayın.
 9. Uygula düğmesine tıklayın ve sorunun devam edip etmediğini kontrol etmek için Panzer Corps 2'yi yeniden başlatın.

AMD Radeon Ayarlarını Kullanma

 1. Başlat menüsüne gidin, AMD Radeon Ayarları'nı arayın ve programı başlatın. Ayrıca Masaüstünüze sağ tıklayabilir ve içerik menüsünden AMD Radeon Ayarları'nı seçebilirsiniz.
 2. Uygulama göründükten sonra, pencerenin sağ üst köşesine gidin ve Sistem'e tıklayın.
 3. Bir sonraki ekranın sol üst köşesine gidin ve Değiştirilebilir Grafikler seçeneğine tıklayın.
 4. Çalışan Uygulamalar görünümü şimdi görünecektir. Panzer Corps 2'yi burada bulun ve Değiştirilebilir Grafik modunu Yüksek Performans olarak değiştirin.
 5. Panzer Corps 2 Çalışan Uygulamalar görünümünde görünmüyorsa, pencerenin sol üst köşesine gidin ve Çalışan Uygulamalar'a tıklayın, ardından Gözat'a tıklayın.
 6. Panzer Corps 2'nin kurulum klasörüne gidin ve oyunun EXE dosyasını seçin.
 7. Şimdi, pencerede göründüğünde oyun için Değiştirilebilir Grafikler modunu Yüksek Performans olarak değiştirin.

Ayarlar Uygulamasını Kullanma

Ayrıca Ayarlar uygulamasında gerekli değişiklikleri de yapabilirsiniz. Aşağıdaki adımlar size ne yapmanız gerektiğini gösterecektir:

 1. Ayarlar uygulamasını başlatın. Bunu Başlat menüsünden veya Windows + I tuşlarına basarak yapabilirsiniz.
 2. Ayarlar'ın ana ekranı göründükten sonra Sistem etiketine tıklayın.
 3. Sistem arayüzü açıldıktan sonra, Ekran sekmesinin en altına kaydırın ve Grafik Ayarları seçeneğine tıklayın.
 4. Grafik Ayarları ekranı göründüğünde, "Tercihi ayarlamak için bir uygulama seçin" açılır menüsünün altındaki Gözat düğmesine tıklayın.
 5. Gösterilen Aç iletişim kutusunda, Panzer Corps 2'nin kurulum klasörüne gidin, oyunun EXE dosyasına gidin ve onu seçin ve ardından Ekle düğmesine tıklayın.
 6. Şimdi, Grafik Ayarları ekranına geri dönün, Panzer Corps 2'yi seçin ve ardından Seçenekler düğmesine tıklayın.
 7. Grafik Özellikleri iletişim kutusu göründüğünde, Yüksek Performans için radyo düğmesine tıklayın ve ardından Kaydet'e tıklayın.
 8. Oyun artık her başlattığınızda özel ekran kartınızda çalışmaya zorlanacak.

Panzer Corps 2'nin oyun dosyalarını onarın

Oyunun dosyaları bütünlük ihlallerine maruz kalmış olabilir. Sisteminiz oyunun ortasında kapanmış olabilir, anti-virüs programınız oyunun dosyalarıyla oynamış olabilir veya oyunun kurulumu veya son güncelleme tamamlanmamış olabilir. Kötü amaçlı yazılım saldırısı, oyun dosyası sorunlarının başka bir nedenidir.

Neyse ki, oyun istemcinizi sorunlu oyun dosyalarını taramak ve değiştirmek için kullanabilirsiniz. Süreç kolay ve anlaşılırdır ve müşteri tüm ağır kaldırmayı yapacaktır. Bu düzeltmeyi gerçekleştirmek için GOG Galaxy ve Steam istemcisinin nasıl kullanılacağını göstereceğiz.

GOG Galaxy Kullanımı

 1. Başlat düğmesine tıklayın.
 2. Başlat menüsünde GOG Galaxy'yi arayın, ardından başlatın.
 3. Varsa, masaüstü kısayoluna çift tıklayabilirsiniz.
 4. Program göründükten sonra Kütüphane bölümüne gidin ve Panzer Corps 2'ye tıklayın.
 5. Ardından oyunun sekmesine geçin.
 6. Daha sonra oyunun başlığına gidin.
 7. Oyunun başlığının yanındaki Daha fazla açılır menüsüne tıklayın.
 8. Şimdi, fare işaretçinizi Kurulumu Yönet'in üzerine sürükleyin, ardından Doğrula / Onar'a tıklayın.
 9. GOG Galaxy şimdi hatalı oyun dosyalarını taramaya başlayacak. Bulduğu her şeyi otomatik olarak değiştirecektir.
 10. İşlem tamamlandığında, başlatıcıyı yeniden başlatın ve sorunu kontrol etmek için Panzer Corps 2'yi çalıştırın.

Steam İstemcisini Kullanma

 1. Steam istemcisini Masaüstü kısayoluna çift tıklayarak veya Başlat menüsünü açıp arayarak çağırın.
 2. İstemci göründüğünde, başlık menüsünün altında pencerenin üst kısmına giden yolu bulun ve ardından Kitaplık'a tıklayın.
 3. Oyun listeniz Kütüphane arayüzünde göründükten sonra, Panzer Corps 2 girişini bulun ve sağ tıklayın.
 4. Bağlam menüsünden Özellikler'i seçin.
 5. Özellikler sayfasındaki pencerenin sağ tarafına geçin ve Yerel Dosyalar'a tıklayın.
 6. Şimdi, Yerel Dosyalar sekmesi altındaki "Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrula" yı tıklayın.
 7. Steam istemcisi artık oyunun sisteminizdeki dosyalarını sunucularındakilerle karşılaştırarak kontrol etmeye başlayacak. Eksik, güncel olmayan ve bozuk dosyalar otomatik olarak değiştirilecektir.
 8. İşlemin süresi, etkilenen dosyaların boyutuna ve sayısına, sisteminizin hızına ve İnternet bağlantınızın gücüne bağlı olacaktır.
 9. İşlem tamamlandığında Steam sizi bir iletişim kutusu aracılığıyla bilgilendirecektir.
 10. Steam istemcisini kapatın, tekrar başlatın ve ardından Panzer Corps 2'yi çalıştırın ve İstisna İhlali veya VCRUNTIME140.dll hatasının görünüp görünmeyeceğini kontrol edin.

Temiz Önyükleme gerçekleştirin

Hatalar, uygulama çakışmalarının sonucu olabilir. Bazı programlar, bilgisayarınız her açıldığında başlayacak şekilde tasarlanmıştır ve Panzer Corps 2 ile çakışabilir. Bu programlara başlangıç ​​denir. Sorundan hangi başlangıç ​​programının sorumlu olduğunu anlamak için Temiz Önyükleme yapmanız gerekir.

Aşağıdaki adımlar tüm süreç boyunca size yol gösterecektir:

 1. Çalıştır iletişim kutusunu başlatın.
 2. Çalıştır açıldığında, "msconfig" (tırnak işareti olmadan) yazın ve Enter tuşuna basın.
 3. Sistem Yapılandırması iletişim penceresi şimdi görünecektir.
 4. Hizmetler sekmesine gidin ve "Tüm Microsoft hizmetlerini gizle" nin yanındaki kutuyu işaretleyin.
 5. Ardından, Tümünü Devre Dışı Bırak düğmesine tıklayın. Microsoft hizmetleri dışında sekme altındaki tüm başlangıç ​​hizmetleri, sisteminizi yeniden başlattıktan sonra artık başlamayacaktır.
 6. Şimdi, Başlangıç ​​sekmesine gidin ve "Görev Yöneticisini Aç" seçeneğine tıklayın.
 7. Görev Yöneticisinin Başlangıç ​​sekmesi göründükten sonra, her programı seçip Devre Dışı Bırak düğmesine tıklayarak tüm başlangıç ​​programlarını devre dışı bırakın.
 8. Görev Yöneticisini kapatın ve Sistem Yapılandırması iletişim kutusundaki Tamam düğmesine tıklayın.
 9. Sisteminizi yeniden başlatın ve hatanın gidip gitmediğini kontrol edin.

Hatayı görmüyorsanız, başlangıç ​​uygulamalarından biri başından beri suçludur. Artık suçluyu izole etmek için onları birbiri ardına etkinleştirebilirsiniz. Her başlangıç ​​öğesinden tek tek geçmenin stresi sizin için çok fazlaysa, bunun yerine aşağıdaki işlemi deneyin:

 1. Sistem Yapılandırması iletişim penceresini başlatın.
 2. Hizmetler sekmesine gidin.
 3. Hizmetlerin yarısını kutularını işaretleyerek ve Tümünü Etkinleştir düğmesini tıklayarak üstten etkinleştirin.
 4. Ardından, sisteminizi yeniden başlatın ve sorunu kontrol edin.
 5. Sorun oluşmazsa, etkinleştirdiğiniz hizmetlerin hiçbiri sorumlu değildir; sonraki yarısına geç. Bununla birlikte, uğraştığınız hata ortaya çıkarsa, suçluyu izole etmek için birbiri ardına etkinleştirdiğiniz hizmetleri kontrol etmeniz gerekir.
 6. Buradaki fikir, bir grup başlangıç ​​öğesini ortadan kaldırmaktır, böylece bunları tek tek kontrol etmek zorunda kalmazsınız. Görev Yöneticisi'ndeki başlangıç ​​programları için aynı "ikiye bölme" işlemini kullanın.

Sonuç

Sorunu çözdüyseniz, aşağıdaki yorumlar bölümünde bize nasıl yaptığınızı bildirin.