Ubisoft oyunlarında EasyAntiCheat hata mesajları nasıl kaldırılır?

For Honor, Assassin's Creed ve diğer Ubisoft oyunlarının hayranıysanız, oyuncular tarafından bildirilen birçok EasyAntiCheat hata mesajından birini zaten görmüş olabilirsiniz. Sorun, oyuncuların yukarıdaki oyunlara girmesine izin vermeyen EasyAntiCheat aracındaki sorundan kaynaklanıyor gibi görünüyor.

Sorunu sık sık yaşıyorsanız, hayal kırıklığına uğramanız gerektiğine eminiz. Neyse ki, Ubisoft, oyunlarındaki can sıkıcı EasyAntiCheat hata mesajlarından kurtulmanıza yardımcı olacak olası düzeltmelerin bir listesini buldu.

Ubisoft oyunları oynarken EasyAntiCheat hataları nasıl düzeltilir?

Sorunun birkaç standart düzeltmesi var. Onlar içerir:

 • Uplay'i güncelleme: Oyunun en son sürümünü çalıştırdığınızdan emin olun.
 • Oyunu yüklerken hata mesajı alıyorsanız, EasyAntiCheat yardım web sitesini ziyaret edin ve sorun giderme kılavuzundaki adımları uygulayın.
 • Uplay'i açtığınızda hatayla karşılaşırsanız, Uplay'in destek sayfasına gidin ve talimatları izleyin.
 • Oyunu çalıştırırken hata mesajı alırsanız, en olası iki neden bütünlük ihlalleri ve çok oyunculu sorunlardır.

EasyAntiCheat bütünlük ihlali hataları nasıl düzeltilir?

Aşağıda, tipik bütünlük ihlali hatalarını ve olası düzeltmelerini bulun.

 • Bozuk bellek hatası. Bu tür bir hata, fiziksel olarak kurulu RAM'ler arızalı olduğunda ortaya çıkar. Bu durumda, oyun kurulumunuzun güncel olup olmadığını kontrol etmeniz gerekecektir.
 • Bozuk paket akış hatası. Çok oyunculu modda yoğun veri paketi kaybı yaşıyorsanız, büyük olasılıkla bu hatayla karşılaşırsınız. Daha iyi iletim hızlarına sahip başka bir çok oyunculu oyun oturumuna geçmeyi deneyin.
 • Yasak sistem yapılandırma hatası. Windows Çekirdeği Yama Koruması kapatıldıysa veya değiştirildiyse bu hata mesajını alırsınız - bu aynı zamanda bir rootkit virüs bulaşmasının işaretidir. Sorunu çözmek için, bir virüs taraması çalıştırmanız ve tespit edilen tüm kötü amaçlı öğeleri kaldırmanız gerekecektir.
 • Yasak takım hatası. Bilgisayarınızda arka planda çalışan bir bilgisayar korsanlığı aracı olduğunda bu tür bir hatayı göreceksiniz. Windows Görev Yöneticisi'ne gidip bilgisayarınızda etkin bilinmeyen programların olmadığından emin olarak durumun bu olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.
 • Dahili hile önleme hatası. Bu hata, hile önleme çekirdeğinde bir bilgisayar korsanlığı girişimi olduğunu gösterir. En son oyun kurulumuna sahip olduğunuzdan emin olun.
 • Gerekli dosya hatası eksik. Adından da anlaşılacağı gibi, bu hata, belirli oyun dosyalarının diskte eksik olduğu anlamına gelir. Bunun nedeni, oyunun eski bir sürümünü kullanıyor olmanız veya bu dosyaları yanlışlıkla silmiş olmanız olabilir.
 • Bilinmeyen dosya sürümü. Bu hatanın nedenleri yukarıdakilerle aynıdır: Bazı dosyalar eksik olabilir veya kullandığınız oyunun sürümünü güncellemeniz gerekebilir.
 • Bilinmeyen oyun dosyası. Bu durumda, bilinmeyen bir dosya bir şekilde oyun dizinine girmiştir. Hatadan kurtulmak için çalışan oyunu kapatın ve sahtekarlığı silin.
 • Güvenilmeyen sistem dosyası hatası. Bu, bir sistem dll'sinin yüklendiğini ve bütünlük denetimini geçemediğini gösterir. Bunu çözmek için önce Sistem Dosyası Denetleyicisi aracını kullanın: Başlat> Tüm Programlar> Donatılar'a gidin; Komut İstemi'ni bulun, sağ tıklayın ve Yönetici olarak çalıştır'ı seçin; sfc / scannow yazın ve işlemin tamamlanmasını bekleyin. İkinci olarak, bilgisayarınızda virüs bulaşmadığından emin olmak için tam bir kötü amaçlı yazılımdan koruma taraması çalıştırın. Üçüncü olarak, Windows Update aracılığıyla en son güncellemelerin tümüne sahip olup olmadığınızı kontrol edin.

EasyAntiCheat çok oyunculu sorunları nasıl giderilir?

EasyAntiCheat sorunu çok oyunculu sorunlardan kaynaklanıyorsa, muhtemelen aşağıdaki hata mesajlarından birini alıyorsunuzdur:

 • Ana bilgisayar veya eş doğrulaması başarısız oldu. Bu hatadan kurtulmak için Uplay'i kullanarak en son oyun sürümüne güncelleyin ve oyun önbelleğinin bütünlüğünü Steam aracılığıyla doğrulayın:
 1. Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Steam'i açın.
 2. Kitaplığa gidin, oyuna sağ tıklayın ve Özellikler'i seçin.
 3. Yerel dosyalar sekmesini tıklayın ve Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula'yı seçin.
 4. İşlem birkaç dakika sürebilir - ekrandaki talimatları izleyin.
 • Tekme: EAC Bağlantısı Kesildi. Bu tür bir hata, bilgisayarınız ve EasyAntiCheat ağı arasındaki istemci tarafı bağlantı sorununun sonucudur. Aşağıdaki DNS adresine bağlantıyı engelleyip engellemediklerini görmek için güvenlik duvarı ve kötü amaçlı yazılımdan koruma ayarlarınızı kontrol edin: client.easyanticheat.net:80.

Hile koruması olmadan oyunu başlatmamak için oyunu oyun dizininin aksine Steam üzerinden başlattığınızdan emin olun.

Yukarıdan da görebileceğimiz gibi, EasyAntiCheat hatalarının epeyce bir kısmı (ve çeşitli diğer sistem hataları) bir kötü amaçlı yazılım bulaşmasından kaynaklanabilir. Auslogics Anti-Malware gibi bir program, yalnızca kötü amaçlı yazılımlardan kurtulmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda ilk etapta sisteminize girmesini engelleyerek bunu ve çeşitli diğer hataları önler.

En sık hangi Ubisoft oyunlarını oynuyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde paylaş.