Elgato HD60'ın çalışmaması nasıl çözülür?

Oyununuzu Elgato Game Capture HD60'ınızı kullanarak paylaşamıyorsanız, sürücüleri kontrol etmeli ve güncellendiğinden emin olmalısınız. Bilgisayarınızın onu tanıyamaması da dahil olmak üzere aygıtınızla karşılaştığınız çoğu sorun, sorunlu sürücülerin bir sonucudur. Bu nedenle, bu kısa kılavuzda, cihazınızın her zaman iyi çalışır durumda olduğundan emin olarak sürücü sorunlarını hızlı ve kolay bir şekilde nasıl çözeceğinizi göstereceğiz.

Elgato HD60 Sürücü Sorunları Nasıl Onarılır

Eksik sürücüleri kurmanın veya mevcut sürücüleri güncellemenin iki yolu vardır. Sahip olduğunuz ilk seçenek, üreticinin önerdiği doğru sürücüyü manuel olarak aramak ve ardından indirip yüklemek için çevrimiçi olmaktır. Bu sabır ve beceri gerektirir.

Bir sonraki ve en iyi seçenek, gerekli sürücü sürümünü tanıyacak ve sadece bir fare tıklamasıyla sizin için elde edecek otomatik bir araç kullanmaktır.

Windows 10'da Elgato HD60 Sürücüleri Nasıl Güncellenir:

 1. Sürücülerinizi manuel olarak güncelleyin
 2. Sürücülerinizi otomatik olarak güncelleyin

Her seçenek için adımlardan geçeceğiz.

Yöntem 1: Elgato HD60 Sürücülerinizi Manuel Olarak Güncelleyin

 1. Resmi Elgato destek web sitesini ziyaret edin ve Video Yakalama cihazınız için mevcut olan en son sürücüleri bulun. Bunları "En Yeni Yazılım (Windows)" altında göreceksiniz.
 2. İndirmeye başlamak için, "Elgato Video Capture için sürücü indir" bağlantısına tıklayın.
 3. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, indirilen .exe dosyasının bilgisayarınıza kaydedildiği konuma gidin.
 4. Kurulum sihirbazını çalıştırmak için dosyaya çift tıklayın.
 5. Kullanıcı Hesabı Kontrolünden komut istemi geldiğinde Evet düğmesine tıklayın.
 6. İşlemi tamamlamak için kurulum sihirbazı tarafından görüntülenen talimatları izleyin.
 7. Kurulum tamamlandığında bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Yöntem 2: Elgato HD60 Sürücülerinizi Otomatik Olarak Güncelleyin

Auslogics Driver Updater ile sürücülerinizi kolayca indirebilir ve zaman ve emekten tasarruf edebilirsiniz. Araç oldukça kullanıcı dostudur ve uzmanlar tarafından güvenilmektedir. Auslogics bir Microsoft ortağıdır. Yazılım ürünlerinin bir kalite işareti vardır.

Aracı indirip çalıştırdığınızda, bilgisayarınızı eksik, uyumsuz, bozuk ve güncel olmayan sürücüler dahil olmak üzere hatalı sürücüler için tarar. Ardından size eksiksiz bir liste sunarak, yalnızca bir düğmeye tıklayarak güncelleme yapmanıza olanak tanır.

Auslogics Driver Updater, cihazınızın teknik özelliklerini tanıdığından, cihaz üreticiniz tarafından önerilen doğru sürücüleri almanızı sağlar ve böylece yanlış Game Capture HD60 sürücüsünü indirme ve yükleme riskini ortadan kaldırır; sürücüyü manuel olarak.

Araç, indirme ve yükleme süreci dahil her şeyi halleder.

Aracı kullanmak için yapmanız gerekenler:

 1. Sayfasını ziyaret etmek için buraya tıklayın.
 2. Auslogics Sürücü Güncelleyicisini indirin.

Not: Ücretsiz sürüm, bilgisayarınızı sürücü sorunlarına karşı tarayacak ancak bunları otomatik olarak güncellemeyecektir. Sürücülerinizi tek bir tıklamayla güncellemek için Pro sürümünü indirmenizi öneririz.

 1. İndirme tamamlandığında kurulum dosyasını çalıştırın.
 2. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra, program başlatılacak ve herhangi bir sürücü problemi için bilgisayarınızı tarayacaktır.
 3. Güncellenmesi gereken sürücüler size sunulacak.
 4. Güncellemek istediğiniz sürücünün 'Tümünü güncelle' düğmesine tıklayın veya Güncelle düğmesine tıklayın.
 5. Sürücü başarıyla güncellendikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Bu kılavuzu faydalı bulduğunuzu umuyoruz. Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, lütfen bunları aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.